KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4537043
nr 453 7043
Akvarell
signerad Harald Wiberg, 1970, vinterhare, 21x26
Utrop:
100 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 26 februari 2007
kl 16:16:08
100 kr
600 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr